Satıcı profili

GONTEC e.K.

GONTEC e.K.


Herr Dipl.-Ing. Antonio Goncalves

Groß Ziethener Chaussee 16
12355 Berlin

Almanya


Telefon numarasını göster

GONTEC e.K. im September 2015 gegründet, mit Sitzt in Berlin, ist Ihre zuverlässige und kompetente Partner für Deutschland und ganz Europa im Wasserhöchstdruck, Industriesauger und Zubehör alle Art. Damit bietet GONTEC eine komplette Maschinen und Lösungsreihe für die Europäische industrielle und professionelle Reinigungsbranche.

GONTEC e.K. founded in September 2015, based in Berlin, Germany, is your reliable and competent partner for all Europe, in water high pressure cleaning equipment, industrial suction and accessories.
GONTEC offers a complete line of machines and solutions for the European industrial and professional cleaning industry.

GONTEC e.K. fundada en septiembre de 2015, con sede en Berlín, Alemania es su colaborador fiable y competente en toda Europa en cualquier solución en agua de alta presión, aspiradoras industriales y accesorios de todo tipo. Así GONTEC ofrece una gama completa de equipos y de alta calidad de soluciones para la industria europea de la limpieza industrial y profesional.

GONTEC e.K. fondée en Septembre 2015, dont le siège est à Berlin, l'Allemagne est votre partenaire fiable et compétent dans toute l'Europe dans toute solution dans l'eau à haute pression, aspirateurs industriels et des accessoires de toute nature. Alors GONTEC offre une gamme complète d'équipements et de haute qualité des solutions pour l'industrie européenne du nettoyage industriel et professionnel.

GONTEC e.K. fundada em setembro de 2015, com sede em Berlim, Alemanha é o seu parceiro de confiança e competente para toda a Europa em qualquer solução em água de alta pressão, aspiradores industriais e acessórios de qualquer tipo. Assim a GONTEC oferece uma gama completa de equipamentos e soluções de alta qualidade para a indústria Europeia de limpeza industrial e profissional.

GONTEC e.K. güvenilir tüccar olduğunu
Bu satıcı başarıyla doğrulandı ve Machineseeker güven Mührü ödülüne layık görüldü


Mühür nedir?

Machineseeker güven mühür alıcılar güvenilir bir satıcı vasıl a göz atmak ile ilgisi var olup olmadığını algılamak için yeteneği verir..

Bu alıcılar için ne anlama geliyor?

Alıcılar potansiyel iş ortakları geniş denetimi olmadan çemberi kısıtlamak ve dürüst ve erdemli dükkanlar yüksek olasılık şirketleri lehine.
Tabii yine de görüş satınalma işlemi farklılıklar sırasında oluşur. Machineseeker ve Thorsten Muschler GmbH active Maschinensucher veya Machineseeker alıcı veya satıcı ihlali için sorumlu değildir.

Mührü hakkında daha fazla bilgi

Soruşturma GONTEC e.K. için Gönder

Firma

İsim*, Adı

Sokak ve ev numarası

Posta kodu ve şehir

Telefon

Faks

E-posta

Talebiniz*

Lütfen şununla cevap verin*Hemen Machineseeker uygulamasını deneyin!
iPhone ve Android için Machineseeker uygulaması
Sohbet geçmişi gerçekten durdurmak istiyor?
Evet Hayır
×
Makine Bulucu sohbet
İsim E-posta Satıcı, mesaj
ANASAYFA SOHBET İLE SATICI
  İle sohbet: 
  Kişinizin: 
  
Kişiniz yazarak
MESAJ
  İle sohbet: 
  Kişinizin: 
  
Kişiniz etkin değil gibi görünüyor
Sohbet penceresini kapat