Satıcı profili

Autohandel C. Böhler

Autohandel C. Böhler


Herr Claude Böhler

Zeschwitzerstr. 10
04564 Böhlen OT Großdeuben

Almanya


Telefon numarasını göster
Cep telefonu numarasını göster
Faks numarasını göster

Bau- und Autohandel. Verkauf von sämtlichen Artikeln, Maschinen, und Fahrzeugen. Hallenräumung. Wir freuen uns auf Ihre Nachricht.

En iyi teklif seçeneğine gidin › 

Bizim en iyi teklif
3465937.jpg
Bleschschneidemaschine bis 3mm
Sac kesme ilâ 3 mm her zaman kapalı. makine, iş, Office Leipzig city yakınındaki. Jantlar üzerinde. Daha fazla bilgi için lütfen resimlere bakmak. VG, Böhler 9qxb0jqkr Bu ilan otomatik ola... daha fazla »
3465933.jpg
Matkap versch. Groessen
Açık Ocak madenciliği matkaplar Leipzig üzerinden! Eğer ilgileniyorsanız lütfen kayıt olun. 25 parça elde edilebilir, kısmen yeni. Dan ' 80s, çeşitli boyutları mevcuttur. VG Böhler Iwfc... daha fazla »
3465929.jpg
Kaynak Makinası GKW
Kaynak Makinası 80s! Daha fazla bilgi için lütfen bu resimlere bakmak ya da bana! VG Böhler 9qw9oadkj Bu ilan otomatik olarak tercüme edildi ve bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir. daha fazla »
Soruşturma Autohandel C. Böhler için Gönder

Firma

İsim*, Adı

Sokak ve ev numarası

Posta kodu ve şehir

Telefon

Faks

E-posta

Talebiniz*

Lütfen şununla cevap verin*Makine Teklifler
3465937.jpg
Bleschschneidemaschine bis 3mm
Sac kesme ilâ 3 mm her zaman kapalı. makine, iş, Office Leipzig city yakınındaki. Jantlar üzerinde. Daha fazla bilgi için lütfen resimlere bakmak. VG, Böhler 9qxb0jqkr Bu ilan otomatik ola ...
3465933.jpg
Matkap versch. Groessen
Açık Ocak madenciliği matkaplar Leipzig üzerinden! Eğer ilgileniyorsanız lütfen kayıt olun. 25 parça elde edilebilir, kısmen yeni. Dan ' 80s, çeşitli boyutları mevcuttur. VG Böhler Iwf ...
3465929.jpg
Kaynak Makinası GKW
Kaynak Makinası 80s! Daha fazla bilgi için lütfen bu resimlere bakmak ya da bana! VG Böhler 9qw9oadkj Bu ilan otomatik olarak tercüme edildi ve bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
3465925.jpg
ADLER dikiş makinesi Adler Mit Motor
Adler dikiş makinesi, Hall tahliye bulundu! Yaklaşık 50 yıl, kullanıma hazır bildiğim kadarıyla sadece PICT kontrol ve kaydolun! VG Böhler Tf9jde0f Bu ilan otomatik olarak tercüme edildi v ...
3465889.jpg
Vinç Abus Dessau Laufkran
Crane, 3000kg. Operasyon, kontrol üniteleri ile ilgili hazır. Lütfen bize ulaşın! 9qwtqrcjb Bu ilan otomatik olarak tercüme edildi ve bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
3465887.jpg
Vinç Abus Dessau Laufkran
Crane, 3000kg. Operasyon, kontrol üniteleri ile ilgili hazır. Lütfen bize ulaşın! 9qws7oxa9 Bu ilan otomatik olarak tercüme edildi ve bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
3465865.jpg
Kompresör Elektromotorenwerk Wernigerode KR 1321/2
İşlemi için komple makine hazır, daha fazla ayrıntı için lütfen arayınız. Teşekkür ederiz! Tfnm3tij Bu ilan otomatik olarak tercüme edildi ve bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Hemen Machineseeker uygulamasını deneyin!
iPhone ve Android için Machineseeker uygulaması
Sohbet geçmişi gerçekten durdurmak istiyor?
Evet Hayır
×
Makine Bulucu sohbet
İsim E-posta Satıcı, mesaj
ANASAYFA SOHBET İLE SATICI
  İle sohbet: 
  Kişinizin: 
  
Kişiniz yazarak
MESAJ
  İle sohbet: 
  Kişinizin: 
  
Kişiniz etkin değil gibi görünüyor
Sohbet penceresini kapat