Festo DNC-100-700-PPV-A
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Pnömatik silindir Festo DNC-100-700-PPV-A
more Images
Festo DNC-100-700-PPV-A
Festo DNC-100-700-PPV-A
Festo DNC-100-700-PPV-A
Festo DNC-100-700-PPV-A
Festo DNC-100-700-PPV-A
Festo DNC-100-700-PPV-A
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Pnömatik silindir
Üretici:
Festo
Modeli:
DNC-100-700-PPV-A
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, Deutschland Almanya
Açıklama
Pnömatik silindir, hava silindiri, pnömatik koç, hava koçu, standart silindir, sıkıştırma silindiri
-Üretici: Festo, standart silindir tipi DNC-100-700-PPV-A
-Strok: 700 mm
-Piston: Ø 100 mm
-Piston kolu: Ø 25 mm / M20 x 1,5
-maks. basınç: 10 bar