Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Pnömatik silindirler Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
more Images
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Pnömatik silindirler
Üretici:
Festo
Modeli:
DNC-50-700-PPV-A-Q
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, Deutschland Almanya
Açıklama
Pnömatik silindirler, hava silindirleri, pnömatik silindirler, hava ramları -Tip: DNC-50-700-PPV-AQ-Basınç: maks. 12 bar -Strok: 700 mm -Piston çapı: 50 mm -Ebatlar: 885/65/65 mm -Ağırlık: 5.5 kg