GSL German Standard Lift D0630320LV10170
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Hidrolik silindir GSL German Standard Lift D0630320LV10170
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Hidrolik silindir
Üretici:
GSL German Standard Lift
Modeli:
D0630320LV10170
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, DE Almanya
Açıklama
Hidrolik silindir, destek silindiri, hidrolik piston, baskı pistonu
Gbodpfx Asb A H Sxjfrsl
-Silindir: Ø 63 mm
-Piston kolu: Ø 32 mm
-Dış boru: mm
-Strok: 170 mm
-Toplam uzunluk (içeride): 330 mm
-Montaj deliği: Ø 30 mm