GSL German Standard Lift E030ZM50479
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Hidrolik silindir GSL German Standard Lift E030ZM50479
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Hidrolik silindir
Üretici:
GSL German Standard Lift
Modeli:
E030ZM50479
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, DE Almanya
Açıklama
Hidrolik silindir, destek silindiri, hidrolik piston, baskı pistonu
- Silindir: Ø 50 mm
- Piston kolu: Ø 30 mm
- Dış boru çapı: mm
- Strok: 470 mm
- Toplam uzunluk (içeride): 615 mm
- Hidrolik pres yapımı için ideal
- Adet: 1 mevcut
- Fiyat: adet başına
Gjdpfx Afeb A R Ucerebl
- Ağırlık: 7 kg/adet
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Tedarikçi
Beri kayıtlı: 2002
12.954 çevrimiçi ilan
Trustseal icon
Çağrı
İstek gönder
Ülkeus
Almanya
Avusturya
İsviçre
Amerika Birleşik Devletleri
Birleşik Krallık
Fransa
Belçika
İspanya
Meksika
İtalya
Hollanda
Polonya
Rusya Federasyonu
Belarus (Beyaz Rusya Cumhuriyeti)
Ukrayna
Estonya
Türkiye
Yeni Zelanda
İrlanda
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Finlandiya
İsveç
Norveç
Lüksemburg
Yunanistan
Litvanya
Letonya
İzlanda
Portekiz
Brezilya
Venezuela
Arjantin
Macaristan
Slovakya
Romanya
Moldova
Slovenya
Sırbistan
Karadağ
Arnavutluk
Hırvatistan
Bulgaristan
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
İsrail
Mısır
Fas
Hindistan
Endonezya
Güney Kore
Japonya
Tayland
Malezya
Vietnam
Çin, Halk Cumhuriyeti
Tayvan
İran
Bangladeş
Talebiniz gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Telefon & Faks
+49 4402 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Hidrolik silindir GSL German Standard Lift E030ZM50479 Hub 440 mm
more images
Almanya Wiefelstede
2.603 km
Hidrolik silindir
GSL German Standard LiftE030ZM50479 Hub 440 mm
Onaylı satıcı
Küçük ilan
Hidrolik silindir GSL German Standard Lift E030ZM50479  S 49 Hub 480 mm
Almanya Wiefelstede
2.603 km
GSL German Standard LiftE030ZM50479 S 49 Hub 480 mm