HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Başlangıç fiyatı KDV dahil değil
Üretim yılı
1991
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Zeulenroda-Triebes Almanya
Panel testere HOLZMA HPP 91-ZN-4100
more Images
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Panel testere
Üretici:
HOLZMA
Modeli:
HPP 91-ZN-4100
Seri numarası:
Üretim yılı:
1991
Koşul:
işlem için hazır (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Konum:
Weißendorfer Str. 7, 07937 Zeulenroda-Triebes, Deutschland Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Giriş voltajı:
380 V
Giriş akımı:
48 A
Giriş frekansı:
50 Hz
Giriş akımı türü:
Klima
Kesme yüksekliği (maks.):
80 mm
Kesme genişliği (maks.):
4.100 mm