Geri dönüşüm için üst bant mıknatısı
Putz Recycling

EXW Sabit fiyat KDV hariç
€5.350
Üretim yılı
2025
Durum
Yeni
Konum
Trachy Polonya
Geri dönüşüm için üst bant mıknatısı Putz Recycling
Geri dönüşüm için üst bant mıknatısı Putz Recycling
Geri dönüşüm için üst bant mıknatısı Putz Recycling
more Images
YouTube video
Putz Recycling
Putz Recycling
Putz Recycling

Temel veriler

Makine adı:
Geri dönüşüm için üst bant mıknatısı
Üretici:
Putz Recycling
Üretim yılı:
2025
Durum:
yeni

Fiyat ve Konum

EXW Sabit fiyat KDV hariç
€5.350
Konum:
Nowowiejska 24 street, 44-153 Trachy, Polska Polonya
Ara

Teklif detayları

İlan Kimliği:
A7336901
Son güncelleme tarihi:
15.09.2025

Açıklama

Üst bant mıknatısı
Ijdpfoh U R Tgjx Amgetn
Uzunluk: 2500 mm
Yükseklik: yaklaşık 400 mm
Genişlik: 1000 mm
Bant genişliği: 750 mm
Mıknatıs genişliği: 500 mm
Mıknatıs uzunluğu: 1044 mm

Güç: 1,5 kW (hidrolik veya elektrikli)
Mıknatıs alanı: 400 Gauss (maksimum 300 mm mesafeden 100 mm'lik parçaları yakalayabilir

Üst bant yeni, 12 ay garantili,

Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.

Tedarikçi

Kayıtlı seit: 2022

26 çevrimiçi ilan

Trustseal icon
Ara

İstek gönder

Arazius 
Almanya
Avusturya
İsviçre
Amerika Birleşik Devletleri
Birleşik Krallık
Fransa
Belçika
İspanya
Meksika
İtalya
Hollanda
Polonya
Rusya Federasyonu
Belarus (Beyaz Rusya Cumhuriyeti)
Ukrayna
Estonya
Türkiye
Yeni Zelanda
İrlanda
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Finlandiya
İsveç
Norveç
Lüksemburg
Yunanistan
Litvanya
Letonya
İzlanda
Portekiz
Brezilya
Venezuela
Arjantin
Macaristan
Slovakya
Romanya
Moldova
Slovenya
Sırbistan
Karadağ
Arnavutluk
Hırvatistan
Bulgaristan
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
İsrail
Mısır
Fas
Hindistan
Endonezya
Güney Kore
Japonya
Tayland
Malezya
Vietnam
Çin, Halk Cumhuriyeti
Tayvan
İran
Bangladeş
Dikkat: Talebiniz makine kategorisindeki tüm satıcılara iletilecektir. Bu sayede çok fazla teklif alabilirsiniz.
Talebiniz gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Telefon & Faks

+48 603 2... ilanlar
Bu ilanlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Kırma ünitesi Putz Recycling HARTL 1050
Kırma ünitesi Putz Recycling HARTL 1050
more images
Polonya Trachy
1.819 km
Kırma ünitesi
Putz RecyclingHARTL 1050
Onaylı satıcı
Ara
Küçük ilan
Açılı konveyör bant Konveyör bant die magnetprofis
Açılı konveyör bant Konveyör bant die magnetprofis
Açılı konveyör bant Konveyör bant die magnetprofis
Açılı konveyör bant Konveyör bant die magnetprofis
Açılı konveyör bant Konveyör bant die magnetprofis
more images
Almanya Dinkelscherben
2.227 km
Açılı konveyör bant Konveyör bant
die magnetprofis
Ara
Küçük ilan
Kırıcı çene takımı Metso LT95 / C95 için Putz Recycling METSO LT95 C95
Kırıcı çene takımı Metso LT95 / C95 için Putz Recycling METSO LT95 C95
more images
Polonya Trachy
1.819 km
Kırıcı çene takımı Metso LT95 / C95 için
Putz RecyclingMETSO LT95 C95
Onaylı satıcı
Ara
Küçük ilan
Metso HP200 N55208134 N55308011 Putz Recycling MATSO HP200
Metso HP200 N55208134 N55308011 Putz Recycling MATSO HP200
more images
Polonya Trachy
1.819 km
Metso HP200 N55208134 N55308011
Putz RecyclingMATSO HP200
Onaylı satıcı
Ara
Küçük ilan
EPS öğütücü, strafor öğütücü Młynek / Kruszarka / Rozdrabniacz do styropianu EPS XPS kp2
EPS öğütücü, strafor öğütücü Młynek / Kruszarka / Rozdrabniacz do styropianu EPS XPS kp2
EPS öğütücü, strafor öğütücü Młynek / Kruszarka / Rozdrabniacz do styropianu EPS XPS kp2
EPS öğütücü, strafor öğütücü Młynek / Kruszarka / Rozdrabniacz do styropianu EPS XPS kp2
EPS öğütücü, strafor öğütücü Młynek / Kruszarka / Rozdrabniacz do styropianu EPS XPS kp2
EPS öğütücü, strafor öğütücü Młynek / Kruszarka / Rozdrabniacz do styropianu EPS XPS kp2
more images
Polonya Radziszów
1.725 km
EPS öğütücü, strafor öğütücü
Młynek / Kruszarka / Rozdrabniaczdo styropianu EPS XPS kp2
Ara
Küçük ilan
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400 Putz Recycling Premiertrak XA400S XR400 R400
more images
Polonya Trachy
1.819 km
Pegson XA400S / XR400S Powerscreen 400
Putz RecyclingPremiertrak XA400S XR400 R400
Onaylı satıcı
Ara
Küçük ilan
Extec C10 kırıcı çenesi Putz Recycling Premiertrak 300 / 330 JAW SET
Extec C10 kırıcı çenesi Putz Recycling Premiertrak 300 / 330 JAW SET
more images
Polonya Trachy
1.819 km
Extec C10 kırıcı çenesi
Putz RecyclingPremiertrak 300 / 330 JAW SET
Onaylı satıcı
Ara
Küçük ilan
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
Tek şaftlı kırıcı LINDNER komet 1750
more images
Polonya Rydułtowy
1.813 km
Tek şaftlı kırıcı
LINDNERkomet 1750
Ara
Küçük ilan
Maxtrak 1000 Konik Kırıcı Putz Recycling 603/9052 + 603/9106
Maxtrak 1000 Konik Kırıcı Putz Recycling 603/9052 + 603/9106
more images
Polonya Trachy
1.819 km
Maxtrak 1000 Konik Kırıcı
Putz Recycling603/9052 + 603/9106
Onaylı satıcı
Ara
Küçük ilan
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Soğutucu Used Ammonia Chiller GEA GRASSO - 350 KW | With warranty
more images
Polonya Łęczna
1.679 km
Soğutucu
Used Ammonia ChillerGEA GRASSO - 350 KW | With warranty
Ara