REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Koşul
Kullanılan
Konum
Achern Almanya
Geniş planya makinesi REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Geniş planya makinesi
Üretici:
REX Pinneberg
Modeli:
HOMS-310-K (A+D)
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Konum:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Almanya
Açıklama
Çift taraflı lamelli planya makinası
Godey Ry Ddspfx Afrebl
İlerleme hızı: 110 m/dak
Maksimum planya genişliği: 310 mm
Elektrik gücü: 95,75 kW
aşağıda: 30 kW
yukarıda: 45 kW
İlerleme: 15 kW