Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Yeni (tamamen fonksiyonel)
Konum
Lanaken Belçika
Elektrik motoru Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
more Images
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Siemens 1LE56033AB690AK1-Z
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Elektrik motoru
Üretici:
Siemens
Modeli:
1LE56033AB690AK1-Z
Koşul:
yeni
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
Montaigneweg 2, 3620 Lanaken, België Belçika
Çağrı
Teknik detaylar
Güç:
235 kW (319,51 bg)
Dönme hızı (dk.):
1.490 dev/dak
Giriş voltajı:
690 V
Giriş frekansı:
50 Hz
Giriş akımı:
415 A