Turkish
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Dünya çapında güvenli ticaret yapın!

Kullanılmış makineler için çok dilli örnek satın alma sözleşmesi


Sorgulama, inceleme, satın alma.Bu, kullanılmış bir makine satın almanın hızlı ve kolay yoludur. Ancak her şey her zaman bu kadar sorunsuz gitmiyor. Bu nedenle Machineseeker alıcılar ve satıcılar için bir model satın alma sözleşmesi geliştirmiştir. Böylece hukuki ihtilaflar önceden önlenebilir.

Gizli kusurlar, eksik kontrol kabinleri veya kontrol üniteleri. Satın alma sözleşmesi ile hem alıcı hem de satıcı güvenli oynar. Hepsinden iyisi, model sözleşme sadece birçok dilde mevcut olmakla kalmaz, aynı zamanda iki dilde de kullanılabilir - yani iki farklı dilde. Alman alıcı ve Polonyalı satıcı artık tek bir sözleşmeyi temel olarak kullanabilir. Böylece dünya çapında iş yapmak daha kolay hale geliyor.

Vertrag
Örnek satın alma sözleşmesi aşağıdaki dillerde mevcut olup istenildiği gibi eşleştirebilinmektedir:
Örnek sözleşmeyi hemen PDF olarak indirin:
Tek dil:
İki dil:

BİZE NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZÜ BİLDİRİN!

Machineseeker hizmetin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ile ilgilenmektedir! Sözleşme taslağı hakkında bize geri bildirimde bulunun! Neyi beğenmedin? Ne eklemeli ya da neyi değiştirmeliyiz?
Machineseeker.biz.tr resmi sponsorudur:
GERİ BİLDİRİM
Başarılı: Eylem gerçekleştirildi
Hata: Eylem gerçekleştirilemedi