BEHRINGER HBE320-523
FCA Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2024
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Remscheid Almanya
Metal şerit testere BEHRINGER HBE320-523
more Images
YouTube video
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Metal şerit testere
Üretici:
BEHRINGER
Modeli:
HBE320-523
Seri numarası:
Üretim yılı:
2024
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Konum:
42 Remscheid, Deutschland Almanya
Referans No.:
KL1
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
● Delivery terms: Free loaded on truck (FCA)
● Location: 42855 Remscheid
● Availability: Immediately - subject to agreement
● Payment terms: Advance payment - via bank transfer
● Internal No.: KL1
Technical Data:
● Cutting range 90° round: 320 mm
● Cutting range 90° flat: 520 x 320 mm
● Minimum round workpiece to be cut: 10 mm
● Minimum flat workpiece to be cut: 10 x 8 mm
● Drive power: 2.6 kW
● Cutting speed: 15 - 110 m/min
● Saw band dimensions: 5,300 x 34 x 1.1 mm
● Shortest remnant piece length: 40 mm
● Total drive output: 3.7 kW
Scope of delivery:
● Available operating manuals as shown in pictures
● Multiple saw bands as shown in pictures
Dimensions & Weight:
Godpsy R A R Tsfx Afrebl
● Setup dimensions L x W x H approx.: 3,100 x 1,100 x 2,200 mm