BMSY-1020C
şerit testere
BEKA-MAK
BMSY-1020C
Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2015
Koşul
Kullanılan
(tamamen fonksiyonel)
Konum
Marlenheim
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- şerit testere
- Üretici:
- BEKA-MAK
- Modeli:
- BMSY-1020C
- Üretim yılı:
- 2015
- Koşul:
- iyi (kullanılmış)
- Işlevsellik:
- tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
- Konum:
- 1, Rue d’Oslo, 67520 Marlenheim, Frankreich
Çağrı
Teknik detaylar
- Güç:
- 10 kW (13,60 bg)
- Giriş voltajı:
- 400 V
- Kesme yüksekliği (maks.):
- 1.020 mm
- Kesme genişliği (maks.):
- 1.020 mm
- Kontrol tipi:
- manuel
- Dönme aralığı:
- 45 °
Açıklama
Çift kolonlu testere şasisi
Testere bandı ölçüleri: 9500x54x1,6 mm
Bant hızı: kademesiz olarak 20-100 m/dak.
Gbjdoy Hlfrspfx Afrel
Kesim kapasitesi 0° yuvarlak: 1020 mm
Kesim kapasitesi 0° kare: 1020 mm
Kesim kapasitesi 0° dikdörtgen: 1020x1020 mm
Kesim kapasitesi 45° yuvarlak: 675 mm, kare: 675 mm, dikdörtgen: 675 x 1020 mm
Çalışma yüksekliği: 535 mm
Hidrolik motor: 2,2 kW
Ana motor: 7,5 kW
Soğutucu pompa motoru: 0,12 kW
Uzunluk: 4500 mm
Genişlik: 1700 mm
Yükseklik: 2800 mm
Ağırlık: 7500 kg
Hidrolik mengene
Hidrolik bant gerdirme sistemi
Kademesiz ayarlanabilir hız
Lineer kılavuzlar
Yükseklik ayarı optik sensör ile
Kesim sonunda otomatik testere şasisi kaldırma özelliği
Hassas kesme basıncı ayarı
Soğutucu pompası
Testere bandı
Talaş fırçası
Almanca veya İngilizce kullanım kılavuzu
Hidrolik paket sıkma düzeni
Talaş taşıyıcı
Açı kesimlerinde makineyi döndürmek için döner tabla
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Gbjdoy Hlfrspfx Afrel
Çalışma yüksekliği: 535 mm
Hidrolik motor: 2,2 kW
Ana motor: 7,5 kW
Soğutucu pompa motoru: 0,12 kW
Uzunluk: 4500 mm
Genişlik: 1700 mm
Yükseklik: 2800 mm
Ağırlık: 7500 kg
Hidrolik mengene
Hidrolik bant gerdirme sistemi
Kademesiz ayarlanabilir hız
Lineer kılavuzlar
Hassas kesme basıncı ayarı
Soğutucu pompası
Testere bandı
Talaş fırçası
Hidrolik paket sıkma düzeni
Talaş taşıyıcı
Tedarikçi
Not: Ücretsiz kaydolun veya giriş yapın, tüm bilgilere erişmek için.
Beri kayıtlı: 2014
23 çevrimiçi ilan
İstek gönder
Telefon & Faks
+33 3 88 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Avusturya
1.826 km
HESSE by BEKA-MAKBMSY 1020 C
HESSE by BEKA-MAKBMSY 1020 C
Küçük ilan
La Grand-Croix
2.614 km
Yuvarlak
CazeneuveHB 575
CazeneuveHB 575
Almanya
Cnc torna tezgahı
PinachoSmart Turn 6/180-100
PinachoSmart Turn 6/180-100
Logrezana
Konvansiyonel torna tezgahı
CazeneuveHB725x3000
CazeneuveHB725x3000
Babberich
CNC freze makinesi Abene - VHF360Ti
AbeneVHF360Ti
AbeneVHF360Ti
Almanya
İşleme merkezi - evrensel
DMGDMU60 P
DMGDMU60 P
Babberich
Rulo bükme makinesi 3100 x 23 mm
IMCARSIHR
IMCARSIHR
Szigetszentmiklós
Hassas torna tezgahı
Schaublin125 C
Schaublin125 C
Freze makinesi - evrensel
DeckelFP 4A MA
DeckelFP 4A MA