CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
Başlangıç fiyatı
Üretim yılı
2018
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Nordrhein-Westfalen Almanya
CNC torna ve freze merkezi CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
CMZ TA-30-YS-640 + GL20II
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
CNC torna ve freze merkezi
Üretici:
CMZ
Modeli:
TA-30-YS-640 + GL20II
Üretim yılı:
2018
Koşul:
işlem için hazır (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Teknik detaylar
Torna çapı:
460 mm
Maksimum mil hızı:
3.500 dev/dak
Kontrolör modeli:
Fanuc 32iTB iHMI
Karşı milin maksimum devir hızı:
4.500 dev/dak
tedarik
Konum:
Nordrhein-Westfalen, Almanya Almanya – Mesafe: yaklaşık 2.557 km
Mevcudiyet:
müzayede bittikten hemen sonra
Teslimat şartları:
FCA
Söküm ve yükleme masrafları:
Yerinde teslim alma:
ücretsiz
Nakliye maliyeti:
Açıklama
CMZ Turning and Milling Center including GL20II Gantry Loader!
TECHNICAL DETAILS
Swing diameter over bed:
760 mm
Swing diameter over cross slide: 600 mm
Maximum turning diameter: 460 mm
Distance between centers: 689 mm
Distance chuck - chuck: 625 mm
X-axis travel:
310 mm
Z-axis travel: 640 mm
Y-axis travel: +70/-50 mm
B-axis travel: 640 mm
Rapid traverse:
30/30/15/30 m/min
Maximum spindle speed:
3,500 rpm ASA 8" A2
Maximum counter spindle speed: 4,500 rpm ASA 6" A2
Outer spindle bearing: 200 mm
Inner spindle bearing: 130 mm
Spindle bore: 86 mm
Bar capacity: 78 mm
Number of tool stations: 12 all driven, 12,000 rpm
Tool holder: 25x25 (50)
MACHINE DETAILS
Control: Fanuc 32iTB iHMI
Dimensions & Weight
Machine weight: 6,500 kg
Machine dimensions (L x W x H): 2,542 x 1,760 x 1,880 mm
EQUIPMENT
Gantry loader
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Ödeme işlemleri
Satın alma ek maliyetleri:
18 %