üniversal işleme merkeziDeckel Maho
DMU 50
üniversal işleme merkezi
Deckel Maho
DMU 50
Sabit fiyat KDV hariç
€25.800
Üretim yılı
2007
Durum
İkinci el
(tamamen fonksiyonel)
Konum
Wölzing-Fischering 

Temel veriler
- Makine adı:
- üniversal işleme merkezi
- Üretici:
- Deckel Maho
- Model:
- DMU 50
- Üretim yılı:
- 2007
- Durum:
- iyi (kullanılmış)
- Işlevsellik:
- tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV hariç
€25.800
- Konum:
- Wölzing-Fischering 13, 9433 St. Andrä, Lavanttal, Österreich, Österreich

Ara
Teklif detayları
- İlan Kimliği:
- A22051543
- Son güncelleme tarihi:
- 03.08.2026
Açıklama
DMG DMU 50
3+2 eksen
Kodpfx Asza T A Dsnpjdu
MİL, 01/2026'da revize edildi
Kontrol ünitesi: Heidenhain iTNC 530
Çalışma saati: 11275 saat
x ekseni hareketi: 500 mm
y ekseni hareketi: 450 mm
z ekseni hareketi: 400 mm
Kontrol ünitesi: iTNC 530 Heidenhain
Ana mil devir aralığı: 20 - 10.000 dev/dak
Takım tutucu: SK 40 DIN 69871
Tabla yüzey alanı: 700 x 500 mm
Maksimum tabla yükü: 500 kg
T yuvaları: 7x14 x 63 mm
Takım yuvalarının sayısı: 30 adet
Maksimum takım ağırlığı: 6 kg
Hızlı hareket: 24 m/dak
İtme kuvveti: 4,5 kN
İlerleme hızı: 1 - 24.000 mm/dak
Toplam güç ihtiyacı: 26 kVA
Makine ağırlığı: Yaklaşık 4,5 ton
Alan ihtiyacı: Yaklaşık 4,5 x 3,5 x 2,3 m
Talaş taşıma sistemi
El çarkı
Ölçüm probu
Soğutma sıvısı tabancası
Hemen teslim
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
3+2 eksen
Kodpfx Asza T A Dsnpjdu
MİL, 01/2026'da revize edildi
Kontrol ünitesi: Heidenhain iTNC 530
Çalışma saati: 11275 saat
x ekseni hareketi: 500 mm
y ekseni hareketi: 450 mm
z ekseni hareketi: 400 mm
Kontrol ünitesi: iTNC 530 Heidenhain
Ana mil devir aralığı: 20 - 10.000 dev/dak
Takım tutucu: SK 40 DIN 69871
Tabla yüzey alanı: 700 x 500 mm
Maksimum tabla yükü: 500 kg
T yuvaları: 7x14 x 63 mm
Takım yuvalarının sayısı: 30 adet
Maksimum takım ağırlığı: 6 kg
Hızlı hareket: 24 m/dak
İtme kuvveti: 4,5 kN
İlerleme hızı: 1 - 24.000 mm/dak
Toplam güç ihtiyacı: 26 kVA
Makine ağırlığı: Yaklaşık 4,5 ton
Alan ihtiyacı: Yaklaşık 4,5 x 3,5 x 2,3 m
Talaş taşıma sistemi
El çarkı
Ölçüm probu
Soğutma sıvısı tabancası
Hemen teslim
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
İstek gönder
Telefon & Faks
+43 4358 ... ilanlar
Bu ilanlar da ilginizi çekebilir.
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Almanya
2.249 km
İşleme merkezi - dikey
DECKEL MAHODMU 50 M - 5 axis
DECKEL MAHODMU 50 M - 5 axis
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Georgensgmünd
2.233 km
Freze makinesi
Deckel MahoDMC 100 V hi-dyn
Deckel MahoDMC 100 V hi-dyn
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Mögglingen
2.290 km
Freze makinesi
DECKEL MAHO DMGDMU 50 M
DECKEL MAHO DMGDMU 50 M
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Zuchwil
2.415 km
Işleme merkezi
Deckel MahoDMU 50 EVO Linear
Deckel MahoDMU 50 EVO Linear
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Wijchen
2.685 km
Abkant presler Boschert Profi 28 / 1000 CNC 2014
BoschertProfi 28 / 1000 CNC
BoschertProfi 28 / 1000 CNC
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Sternenfels
2.376 km
üniversal işleme merkezi
Deckel MahoDMU 50 Ecoline
Deckel MahoDMU 50 Ecoline
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Aach
2.336 km
üniversal işleme merkezi
Deckel MahoDMU 50 eVolution
Deckel MahoDMU 50 eVolution
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Almanya
2.547 km
Dişli azdırma makinesi - dikey
GLEASON- PFAUTERP 1600
GLEASON- PFAUTERP 1600
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Oelde
2.530 km
Freze makinesi - dikey
DECKEL MAHODMU 50
DECKEL MAHODMU 50
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Schlüchtern
2.382 km
üniversal işleme merkezi
Deckel MahoDMU 50 M
Deckel MahoDMU 50 M
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Cegléd
1.548 km
Cnc torna
DOOSANPuma 2600 Y
DOOSANPuma 2600 Y
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Hollanda
2.465 km
DMG DECKEL MAHO DMU 50 eVo linear
DMG DECKEL MAHODMU 50 eVo linear
DMG DECKEL MAHODMU 50 eVo linear
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
İtalya
2.465 km
DECKEL MAHO DMU 50 T
DECKEL MAHODMU 50 T
DECKEL MAHODMU 50 T
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Nordhausen
2.351 km
P2000 H20 36/20 K6P FG36 ceketli tambur
DEMAGHubmotor Getriebe Mantel Trommel
DEMAGHubmotor Getriebe Mantel Trommel
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Düsseldorf
2.592 km
üniversal işleme merkezi
DECKEL MAHODMU 50 eVo Linear
DECKEL MAHODMU 50 eVo Linear
İlanınız başarıyla silindi
Bir hata oluştu

































































































































































