FAC 4V-XT3020
Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2012
Koşul
Kullanılan
Konum
Wijchen Hollanda
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
Forklift FAC 4V-XT3020
more Images
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
FAC 4V-XT3020
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Forklift
Üretici:
FAC
Modeli:
4V-XT3020
Üretim yılı:
2012
Koşul:
ikinci el
Çalışma saati:
325 h
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland Hollanda
Çağrı
Teknik detaylar
Kaldırma yüksekliği:
3.020 mm
Yakıt türü:
elektrikli
Direk tipi:
dupleks
Çatalların uzunluğu:
1.000 mm
Toplam yükseklik:
2.180 mm
Toplam uzunluk:
2.050 mm
Toplam genişlik:
1.810 mm
Renk:
gri
Referans No.:
WKH9.308
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Unladen weight: 2,200 kg
Load capacity: 2,000 kg
- Special features:
- └ Description: Quadruple
- Year of manufacture: 2012
- Documentation available: Yes
- CE marking available: Yes
- CE certificate available: No
- Serial number: 4V-XT 3020
- Operating hours: 325
- Type: Pedestrian stacker
Gbodsx Srwljpfx Afrsl
- Lifting capacity: 2000 kg
- Lifting height: 3020 mm
- Overall height: 2180 mm
- Free lift: 0 mm
- Fork length: 1000 mm
- Fork width: 1200 mm
- Options: Wide track
- Mast: Duplex
- Inspection valid until: 02-2026
- Drive: Electric
- Brand/Type: Hawker 3PZs315
- Capacity: 315 Ah
- Battery voltage: 24 V
- Transport dimensions: 2050 mm x 1810 mm x 2180 mm (L x W x H)