SC2R-1300
Tutkal uygulama makinesi
FIN
SC2R-1300
Üretim yılı
1999
Koşul
Kullanılan
(tamamen fonksiyonel)
Konum
Juszczyn
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- Tutkal uygulama makinesi
- Üretici:
- FIN
- Modeli:
- SC2R-1300
- Üretim yılı:
- 1999
- Koşul:
- mükemmel (kullanılmış)
- Işlevsellik:
- tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
- Konum:
- Juszczyn 546, 34-231 Juszczyn, Polska
Çağrı
Teknik detaylar
- Çalışma genişliği:
- 1.300 mm
- Giriş voltajı:
- 380 V
- Toplam ağırlık:
- 360 kg
- Merdane çapı:
- 185 mm
- Yükseklik ayar tipi:
- mekanik
- Çalışma yüksekliği:
- 120 mm
Açıklama
FIN SC2R-1300 silindirli tutkal uygulama makinesi
Çalışma genişliği: 1300 mm
Gbodpfxjx Af Nyo Afrsl
Çalışma yüksekliği: 120 mm
Silindirler arası mesafe manuel ayarlama
Silindir çapı: 185 mm
CE sertifikalı
Güç: 0,37 kW
Ağırlık: 360 kg
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Çalışma genişliği: 1300 mm
Gbodpfxjx Af Nyo Afrsl
Çalışma yüksekliği: 120 mm
Silindir çapı: 185 mm
CE sertifikalı
Güç: 0,37 kW
Ağırlık: 360 kg
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Malax
2.812 km
Tutkal yayıcı
FIN s.r.l. ItalienFIN SC2R/1300 mit 2 Walzen
Küçük ilan
İtalya
1.943 km
Tek taraflı kenar bantlama makinesi
BIESSEAKRON 1440 AIRTEC
BIESSEAKRON 1440 AIRTEC
Mönchengladbach
Üniversal Dikiş Başlığı 52/8 - 6 Ringoese
Hohner52/8
Hohner52/8
Cantabria
Enjeksiyon kalıplama makinesi
ArburgAllrounder 470S 1300-350
ArburgAllrounder 470S 1300-350
Juszczyn
OSAMAS2R-1300 + TDM
OSAMAS2R-1300 + TDM
Freiberg am Neckar
Kompresör
HAUG Sauer Kompressoren AGQTOX 120/65/35 WM-W 66 bar