GSL German Standard Lift D0500320010242
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Hidrolik silindir GSL German Standard Lift D0500320010242
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Hidrolik silindir
Üretici:
GSL German Standard Lift
Modeli:
D0500320010242
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, DE Almanya
Açıklama
Hidrolik silindir, destek silindiri, hidrolik piston, basınç pistonu
- Silindir: Ø 50 mm
- Piston kolu: Ø 32 mm
- Dış boru: Ø mm
Gbodpfxjb A Iftj Afrol
- Strok: 242 mm
- Kapalı toplam uzunluk: 470 mm
- Bağlantı deliği: Ø 25 mm
- Hidrolik pres yapımı için ideal
- Adet: 6 adet mevcut
- Fiyat: adet başına
- Ağırlık: 7,5 kg/adet
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Tedarikçi
Beri kayıtlı: 2002
12.974 çevrimiçi ilan
Trustseal icon
Çağrı
İstek gönder
Ülkeus
Almanya
Avusturya
İsviçre
Amerika Birleşik Devletleri
Birleşik Krallık
Fransa
Belçika
İspanya
Meksika
İtalya
Hollanda
Polonya
Rusya Federasyonu
Belarus (Beyaz Rusya Cumhuriyeti)
Ukrayna
Estonya
Türkiye
Yeni Zelanda
İrlanda
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Finlandiya
İsveç
Norveç
Lüksemburg
Yunanistan
Litvanya
Letonya
İzlanda
Portekiz
Brezilya
Venezuela
Arjantin
Macaristan
Slovakya
Romanya
Moldova
Slovenya
Sırbistan
Karadağ
Arnavutluk
Hırvatistan
Bulgaristan
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
İsrail
Mısır
Fas
Hindistan
Endonezya
Güney Kore
Japonya
Tayland
Malezya
Vietnam
Çin, Halk Cumhuriyeti
Tayvan
İran
Bangladeş
Talebiniz gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Telefon & Faks
+49 4402 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Sarma makinesi, döner masa, film boruları MTI FW
more images
Almanya Cochem-Brauheck
2.531 km
Sarma makinesi, döner masa, film boruları
MTIFW
Küçük ilan
Linearmotor Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630
Leipzig
2.249 km
Linearmotor
Leomotor A/SKC 218B159 - LM 2000 - 12630
Onaylı satıcı
Elektrik motoru 2.2 kW 915 Rpm BBC MEUB 112 MR6
Wiefelstede
Elektrik motoru 2.2 kW 915 Rpm
BBCMEUB 112 MR6
Onaylı satıcı
Dişli motor 0.21 / 0.28 kW 26/52 rpm Nord SK12-71 S/4-2
Wiefelstede
Dişli motor 0.21 / 0.28 kW 26/52 rpm