HANGCHA CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2023
Koşul
Kullanılan
Konum
Legden Almanya
Ön yükleyici forklift HANGCHA CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Ön yükleyici forklift
Üretici:
HANGCHA
Modeli:
CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Üretim yılı:
2023
Koşul:
ikinci el
Çalışma saati:
70 h
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Satıcının konumu:
Industriestr. 2, 48739 Legden, Almanya Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Yük kapasitesi:
2.500 kg
Kaldırma yüksekliği:
5.000 mm
Yakıt türü:
elektrikli
Inşaat yüksekliği:
2.366 mm
Donanım:
baş koruyucu
Açıklama
* Taşıma kapasitesi: 2.500 kg
* Yük ağırlık merkezi: 500 mm
* Kaldırma yüksekliği: 5.000 mm
* Serbest kaldırma: 1.595 mm
* Yapı yüksekliği: 2.366 mm
* Tahrik: Elektrikli
* Çatal ölçüleri (UxGxK): 1.220 x 100 x 45 mm
* Çatal taşıyıcı genişliği: 1.038 mm
* Akü kapasitesi: 80 / 202 VAh
* Sürüş motoru gücü: 11 kW
Godpoqw T Rmsfx Afrobl
* Kaldırma motoru gücü: 21 kW