Horizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Döner tabla Kaynak tablosu
Heinrichsglück - Mechacon
Üretim yılı
2022
Koşul
Yeni
Konum
Soest
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- Döner tabla Kaynak tablosu
- Üretici:
- Heinrichsglück - Mechacon
- Üretim yılı:
- 2022
- Koşul:
- yeni
Fiyat ve Konum
- Konum:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Açıklama
Yük kapasitesi: 10.000kg Hız: 0.03 - 1.6 rpm ön panel çapı: 1.500 mm, 2.500 mm'ye genişletilebilir kaynak akımı aktarımı: 800A
Gisdpfx Adsfxgp Ujlet
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Gisdpfx Adsfxgp Ujlet
Tedarikçi
Not: Ücretsiz kaydolun veya giriş yapın, tüm bilgilere erişmek için.
Beri kayıtlı: 2015
19 çevrimiçi ilan
İstek gönder
Telefon & Faks
+49 2921 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Hergensweiler
2.264 km
Kaynak döner masa, yüksekliği ayarlanabilir
ProtecKT 3000 HV
ProtecKT 3000 HV
Küçük ilan
Pleystein
2.159 km
Döner vinç
Drehkränemit Vakum Sauger
Drehkränemit Vakum Sauger
Wijchen
CNC Yatay İşleme Merkezleri Biesse Skill 12.24 G FT 2014
BiesseSkill 12.24 G FT
BiesseSkill 12.24 G FT
Bad Feilnbach
Konsol raf
3 St. Ständer für Spanplatten / 5 EbenenHöhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m
Voerde
Piston diyafram pompa, pompa besleme
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
Częstochowa
WEIMA WLK15 90KW rotor 1500mm