INDEX G 200
Üretim yılı
2017
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Döbeln Almanya
CNC torna freze merkezi INDEX G 200
more Images
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
INDEX G 200
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
CNC torna freze merkezi
Üretici:
INDEX
Modeli:
G 200
Seri numarası:
Koşul:
yenilenmiş (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Konum:
Daniel-Wilhelm-Beck-Straße 13, 04720 Döbeln, Deutschland Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Torna boyu:
200 mm
Açıklama
CNC torna tezgahı INDEX G200
Revizyon: 2017
Makine numarası: 510864
maks. dönüş uzunluğu: 200 mm
Çubuk yükleme dergisi INDEX MBL
Ana mil
Mil geçişi pens sıkıştırma: 42mm
Ön rulmanda mil çapı: 85mm
İş mili burnu ISO702/1: 5
Ayna çapı: 140/160
Maks. Nominal tornalama çapı: 200mm
Maks. Dönüş çapı: 420mm
Güç Pmax %100: 7,5/13/20
Tork Mdmax %100: 35/61/95
Hız: 6300
Sayaç mili
Ön rulmanda mil çapı: 85mm
İş mili burnu ISO702/1: 5
Ayna çapı: 140/160
Güç Pmax %100: 7,5/13
Tork Mdmax %100: 35/61
Hız: 6300
Gbodpoulhinofx Afrsl
Min. mesafe pensi: 15mm
Boylamasına hareket: 445mm
Hızlı travers: 22,5 mm
Çapraz slayt 1 XZ (üst)
XZ: 120x400mm
Besleme kuvveti: 5000N
Çapraz slayt 2 (alt)
XZ: 105x400mm