Johnford VMC-1600SJohnford
VMC-1600S
Johnford VMC-1600S
Johnford
VMC-1600S
Üretim yılı
2014
Koşul
Kullanılan
Konum
İspanya
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- Johnford VMC-1600S
- Üretici:
- Johnford
- Modeli:
- VMC-1600S
- Üretim yılı:
- 2014
- Koşul:
- işlem için hazır (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
- Konum:
- , İspanya
Çağrı
Teknik detaylar
- X ekseni hareket mesafesi:
- 1.600 mm
- Y ekseni hareket mesafesi:
- 1.100 mm
- Z ekseni hareket mesafesi:
- 800 mm
- Masa yükü:
- 4.600 kg
- Toplam ağırlık:
- 18.600 kg
- Maksimum mil hızı:
- 8.000 dev/dak
- Eksen sayısı:
- 3
Teklif detayları
- Liste kimliği:
- A21719318
- Referans No.:
- ES-MIL-JOH-2014-00001
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Bu 3 eksenli Johnford VMC-1600S 2014 yılında üretilmiştir. Uzunlamasına 1600 mm hareket, 1100 mm çapraz hareket ve 800 mm dikey hareket özelliklerine sahiptir. Makine, 1800 x 1000 mm'lik sağlam bir tabla çalışma yüzeyine ve 4600 kg'lık maksimum tabla yük kapasitesine sahiptir. Yüksek kaliteli frezeleme yetenekleri elde etmek istiyorsanız, satışa sunduğumuz Johnford VMC-1600S dik işleme merkezini göz önünde bulundurun. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
Gbodey A Ik Aspfx Afrjl
• Masa çalışma yüzeyi: 70,9" x 39,4" (1800 x 1000 mm)
• İş mili burnundan tablaya: 5,9"-37,4" (150-950 mm)
• İş mili merkezinden sütuna: 45,3" (1150 mm)
• İş mili konikliği:
• VMC-1600S: BT-40 / CAT-40
• VMC-1600SHD: BT-50 / CAT-50
• İş mili çapı:
• VMC-1600S: 2,75" (70 mm)
• VMC-1600SHD: 3,9" (100 mm)
• İş mili hızı:
• VMC-1600S: Otomatik Hi-Lo Vites 80-8000 rpm
• VMC-1600SHD: Otomatik Hi-Lo Dişli 10-4500 rpm
• İş mili motoru:
• VMC-1600S: 15/10 HP (15/20 HP opsiyonel)
• VMC-1600SHD: 25/20 HP
• Hızlı travers (X/Y/Z): 18 / 18 / 12 m/dak
• İlerleme (iş mili): 1-12.000 mm/dak
• Takım seçimi: Çift yönlü rastgele tip, en kısa yol
• Alet sayısı:
• VMC-1600S: Kolsuz 24; Kol tipi 24/32 (isteğe bağlı)
• VMC-1600SHD: Kolsuz 20; Kol tipi 24/32 (isteğe bağlı)
• Maksimum takım çapı:
• VMC-1600S: 4" (100 mm)
• VMC-1600SHD: 9,8" (250 mm)
• Maksimum takım uzunluğu:
• VMC-1600S: 12,5" (320 mm)
• VMC-1600SHD: 15,7" (400 mm)
• Maksimum takım ağırlığı:
• VMC-1600S: 22 lbs (10 kg)
• VMC-1600SHD: 33 lbs (15 kg)
• Zemin alanı: 177,2" x 209,8" (4500 x 5330 mm)
• X/Y/Z vidalı mil çapı: φ50 / φ63 / φ50
• Kesme kapasitesi (S45C):
• Frezeleme: 180 cc/dak (S) / 320 cc/dak (SHD)
• Delme: φ40 mm (S) / φ52 mm (SHD)
• Kılavuz çekme: M30 x P3.5 (S) / M50 x P4.5 (SHD)
Gbodey A Ik Aspfx Afrjl
• İş mili konikliği:
• VMC-1600S: BT-40 / CAT-40
• VMC-1600SHD: BT-50 / CAT-50
• İş mili çapı:
• VMC-1600S: 2,75" (70 mm)
• VMC-1600SHD: 3,9" (100 mm)
• İş mili hızı:
• İş mili motoru:
• VMC-1600SHD: 25/20 HP
• Alet sayısı:
• Maksimum takım çapı:
• VMC-1600S: 4" (100 mm)
• VMC-1600SHD: 9,8" (250 mm)
• Maksimum takım uzunluğu:
• VMC-1600S: 12,5" (320 mm)
• VMC-1600SHD: 15,7" (400 mm)
• Maksimum takım ağırlığı:
• VMC-1600S: 22 lbs (10 kg)
• VMC-1600SHD: 33 lbs (15 kg)
• Kesme kapasitesi (S45C):
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Ellwangen (Jagst)
2.281 km
Seyyar tablali freze makinesi X = 4.000 mm
SHWPowerSpeed 5 - Heidenhain iTNC 530
Küçük ilan
Bydgoszcz
2.059 km
Silindirik taşlama makinesi
JOTES SCHAUDTA440 x 1500
JOTES SCHAUDTA440 x 1500
Wiesbaden
Çift tezgah taşlama
REMADS 07/200 A
REMADS 07/200 A
Laupheim
Yatak tipi freze makinesi
KEKEISENUBF 2000/13
KEKEISENUBF 2000/13
Blumberg
Freze makinesi
AVIAFNE 40 P
AVIAFNE 40 P
Almanya
Manyetik ayna
BinderMPS 1000 x 300
BinderMPS 1000 x 300
Düsseldorf
üniversal işleme merkezi
ReidenBFR-23
ReidenBFR-23
Burgos
ANAYAK - M-20050211
CorreanayakVH-PLUS 3000 N-MG
CorreanayakVH-PLUS 3000 N-MG
Bielefeld
Dikey işleme merkezi
MICROMILLVMC 1600 F
MICROMILLVMC 1600 F