332-V-1100 Palettenzange
Kamyon üzerine monteli vinç
Kinshofer
332-V-1100 Palettenzange
Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
1999
Koşul
Kullanılan
Konum
Bovenden
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- Kamyon üzerine monteli vinç
- Üretici:
- Kinshofer
- Modeli:
- 332-V-1100 Palettenzange
- Üretim yılı:
- 1999
- Koşul:
- ikinci el
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
- Satıcının konumu:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
- Kilometre:
- 1.001 km
- Ilk tescil:
- Boş ağırlık:
- 330 kg
- Renk:
- kırmızı
- Şoför kabini:
- diğer
- Vites türü:
- diğer
- Yük kapasitesi:
- 1.900 kg
- Donanım:
- vinç
Teklif detayları
- Liste kimliği:
- A20628290
- Referans No.:
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Vehicle location: Bovenden.
Gedpfxjxzu Ico Afrsbl
Immersion depth approx. 1100mm–1650mm, opening width approx. 400mm–1400mm, load capacity approx. 1900kg/1350kg.
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Gedpfxjxzu Ico Afrsbl
Tedarikçi
Not: Ücretsiz kaydolun veya giriş yapın, tüm bilgilere erişmek için.
Beri kayıtlı: 2002
2.408 çevrimiçi ilan
İstek gönder
Telefon & Faks
+49 551 8... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Burghaun
2.382 km
Mobil yükleme vinci
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100 / NEU lagern
Küçük ilan
Bovenden
Kinshofer332V-1100 Palettenzange
Burghaun
Inşaat makinesi
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100