LANUSS LSP-C1350
Üretim yılı
2026
Koşul
Yeni
Konum
Strassberg Almanya
Kenar yuvarlama ve çapak alma makinesi LANUSS LSP-C1350
more Images
YouTube video
LANUSS LSP-C1350
LANUSS LSP-C1350
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Kenar yuvarlama ve çapak alma makinesi
Üretici:
LANUSS
Modeli:
LSP-C1350
Üretim yılı:
2026
Koşul:
yeni
Fiyat ve Konum
Satıcının konumu:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Almanya Almanya
Açıklama
Max. working width: 1330 mm
Processable sheet thickness: 0.5 – 80 mm
Stepless feed rate: 0.5 – 6 m/min
Abrasive belt dimensions: 1910 x 1350 mm
Brush element dimensions: 300 x 400 mm
Abrasive belt speed: 18 m/s
Number of planetary brush heads: 8 pcs.
Material thickness setting accuracy: 0.01 mm
Length: 4200 mm
Width: 2300 mm
Height: 2400 mm
Machine weight: 6500 kg
Total connected load: 89 kW
Standard equipment:
Machine configuration:
1st station: Abrasive belt
2nd station: Brush elements
3rd station: Oscillating roller for surface finishing
Main components:
PLC: Siemens
Touchscreen: Siemens
Low voltage devices: Schneider
Frequency converter: Schneider
Extraction fan: Elektror, Germany
Total connected power: 89 kW
Machine supplied with wet-type dust extractor
Gbsdpeygx A Asfx Afrol
Additional equipment:
Optional feeding modes:
1. Feeding with strong permanent magnet adsorption conveyor (suitable for workpieces made of carbon steel; minimum workpiece size ≥ 30 mm x 30 mm)
2. Feeding with vacuum negative-pressure adsorption conveyor (suitable for non-magnetic materials such as stainless steel sheets, copper plates, aluminum sheets, etc.; minimum workpiece size ≥ 50 mm x 50 mm)
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Tedarikçi
Beri kayıtlı: 2012
31 çevrimiçi ilan
Trustseal icon
Çağrı
İstek gönder
Ülkeus
Almanya
Avusturya
İsviçre
Amerika Birleşik Devletleri
Birleşik Krallık
Fransa
Belçika
İspanya
Meksika
İtalya
Hollanda
Polonya
Rusya Federasyonu
Belarus (Beyaz Rusya Cumhuriyeti)
Ukrayna
Estonya
Türkiye
Yeni Zelanda
İrlanda
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Finlandiya
İsveç
Norveç
Lüksemburg
Yunanistan
Litvanya
Letonya
İzlanda
Portekiz
Brezilya
Venezuela
Arjantin
Macaristan
Slovakya
Romanya
Moldova
Slovenya
Sırbistan
Karadağ
Arnavutluk
Hırvatistan
Bulgaristan
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
İsrail
Mısır
Fas
Hindistan
Endonezya
Güney Kore
Japonya
Tayland
Malezya
Vietnam
Çin, Halk Cumhuriyeti
Tayvan
İran
Bangladeş
Talebiniz gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Telefon & Faks
+49 7434 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
3 rulo bükme makinesi Ostas SBM 1270 x 95
more images
Almanya Mudersbach
2.503 km
3 rulo bükme makinesi
OstasSBM 1270 x 95
Küçük ilan
Hidrolik baskı MECAMAQ POV 350
Hidrolik baskı MECAMAQ POV 350
Yunanistan Agios Athanasios
966 km
Hidrolik baskı
MECAMAQPOV 350
Sac metal çapak alma makinesi TFON Surfacer® RRBC (Tailored Machines)
Türkiye Fevziçakmak
262 km
Sac metal çapak alma makinesi
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Onaylı satıcı
Fırça öğütücü Fladder Gyro 300 VAC Ex, P Fladder Fladder Gyro 300 VAC Ex.
Almanya Almanya
2.547 km
Fırça öğütücü Fladder Gyro 300 VAC Ex, P
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.