Kullanılmış Hanwha Stl 38 Hy3 satın al (2.967)
Immendingen Otomatik torna tezgahı
HANWHASTL 38 HY3
Almanya Cnc torna tezgahı
HANWHASTL38H
Hessen İsviçre tipi torna tezgahı
HANWHASTL38H
Berlingo Otomatik ikinci işlem torna tezgahı
HANWHAXD-38H
HANWHASTL32H
Brieselang Izgara paneller | Pres ızgaralar
Gitterroste 600 x 1.700 x 38 mm- Maschung 45/20 - 120 Stück vorhanden
Furtwangen im Schwarzwald Otomatik bar makinesi
HANWHAXD07
HANWHAXD07
HANWHAXE26 H Fanuc
Immendingen İsviçre tipi torna tezgahı
HanwhaXD20II-M Fanuc FMB 2-20 turbo
Nordhorn Izgara paneller | Pres ızgaralar
Gitterroste 1.250 x 615 x 38 mm- Maschung 35/35 - 68 Stück vorhanden
Gitterroste 600 x 1.790 x 38 mmMaschung 45/25 - 117 Stück vorhanden
Gitterroste 600 x 800 x 38 - VE 10 StückMaschung 40/20 - 306 Stück vorhanden
Caivano Standart traktör
Man TGX 18.580 D 38 Full-Air
Niefern-Öschelbronn Otomatik torna tezgahı
HANWHAXD26II H
Neukamperfehn Braket Agraffe Açılı Palet Rafı
Bito PL 38/ sendzimir verzinkt/Öffnungsmaß: 47x51 mm
Neukamperfehn Palet raf makası Makaslar Raf
Bito PL 38/ 3.600 mm /K: 127 x 50 mm / Fachlast: 2.400 Kg
Neukamperfehn Palet rafı dik Çerçeve profil rafı
Bito PL 38 / P 20 /Rahmenhöhe: 2.470 mm
Neukamperfehn Palet Rafı Dikmeleri Raf
Bito PL 38/ 4.800 x 900 mm/Profil: 90 x 65 x 2,00 mm
Neukamperfehn Yüksek raflı depo Palet rafı traversi
Bito PL 38 / K: 127 x 50 mmlichte Weite: 3.600 mm
Bito PL 38 / K: 110 x 50 mmlichte Weite: 3.600 mm
Tönisvorst SAP kafası
38 mmLaenge 650 mm
Berlingo Otomati̇k torna
HANWHASL-35HPII
Berlingo Beş eksenli kayar kafa Cnc torna
HanwhaXD-20H
Nordhorn Sunta Zemin kaplaması Depolama platformu Panosu
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6