INTEGREX E-410H
CNC torna ve freze merkezi
MAZAK
INTEGREX E-410H
Üretim yılı
2004
Koşul
Kullanılan
Konum
Hattingen
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- CNC torna ve freze merkezi
- Üretici:
- MAZAK
- Modeli:
- INTEGREX E-410H
- Üretim yılı:
- 2004
- Koşul:
- ikinci el
Fiyat ve Konum
- Konum:
- Lager Hattingen
- A20661725
- Referans No.:
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
maks. işleme çapı 610 mm
Gbedpfxex Avr Sj Afrsl
maks. işleme uzunluğu 1.522 mm
yol hareketi - x 740 mm
yol hareketi - y 410 mm
yol hareketi - z 1.838 mm
Kontrol ünitesi MAZATROL Fusion 640M Pro
b-eksen 240 °
c-eksen 360 °
makara devri 4.000 dev/dak
makara deliği 88 mm
freze mili devir sayısı 12.000 dev/dak
Takım değiştirici konum sayısı 80
CNC torna ve freze merkezi | MAZAK - INTEGREX E-410H
Makine bakımlı durumdadır.
Fabrika yerinden makine videolarını isteğiniz üzerine memnuniyetle sizinle paylaşabiliriz.
#Tags: INTEGREXE41H | INTEGREX 410H | INTEGREX-E410 H
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Gbedpfxex Avr Sj Afrsl
maks. işleme uzunluğu 1.522 mm
yol hareketi - x 740 mm
yol hareketi - y 410 mm
yol hareketi - z 1.838 mm
b-eksen 240 °
c-eksen 360 °
makara devri 4.000 dev/dak
makara deliği 88 mm
Makine bakımlı durumdadır.
İstek gönder
Telefon & Faks
+49 2324 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Birmingham
3.204 km
Çok Görevli Torna
MazakIntegrex E-410H
MazakIntegrex E-410H
Küçük ilan
Birleşik Krallık
3.386 km
CNC torna tezgahı
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Warburg
Torbalama sistemi
Haver&BoeckerAbfüllanlage Rotopacker
Denkendorf
Koordinat ölçüm makinesi
ZeissAccura
ZeissAccura
Offenbach an der Queich
İç taşlama makinesi
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Jünkerath
Freze makinesi
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V