Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Üretim yılı
1990
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Tata Macaristan
Düz yüzey taşlama makinesi Mitsui MSG 25H2 Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
more Images
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Düz yüzey taşlama makinesi Mitsui MSG 25H2
Üretici:
Mitsui MSG-250H2
Modeli:
MSG-250H2
Üretim yılı:
1990
Koşul:
mükemmel (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Konum:
2890 Tata, Magyarország Macaristan
Çağrı
Teknik detaylar
Güç:
1,5 kW (2,04 bg)
Giriş voltajı:
200 V
Referans No.:
ct2203
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Mitsui hassas yüzey taşlama makinesi
Giedswviarspfx Afrot
Üretici: Mitsui MGG CO.LTD
Tip: MSG-250H2
Üretim yılı: 1990-6
Tabla genişliği: 200 mm
Tabla uzunluğu: 480 mm
Tabla boy hareketi, maksimum: 520 mm
Tabla en hareketi, maksimum: 250 mm
Tabla hareket hızı: 5–20 m/dak
İlerleme:
Devir başına: 6 mm
Bölüm başına: 0,02 mm
Yan ilerleme:
Devir başına: 6 mm
Bölüm başına: 0,01 mm
Taşlama mili devri: 2900 d/dk, 50 Hz
Tabla ölçüsü: 1385 x 285 mm
Manyetik tabla: 300 x 130 x 100 mm
Soğutma sistemi
Tabla yüzeyinden taşlama taşı merkezine maksimum yükseklik: 400 mm
Standard taşlama taşı çapı: 205 mm
Taşlama taşı genişliği: 20 mm
Taşlama taşı delik çapı: 31,75 mm
Elektrik gücü: 2 HP, 1,5 kW, 4 kutuplu, 200 V, 3 fazlı
Ağırlık (yaklaşık): 1105 kg
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Tedarikçi
Beri kayıtlı: 2013
281 çevrimiçi ilan
Çağrı
İstek gönder
Ülkeus
Almanya
Avusturya
İsviçre
Amerika Birleşik Devletleri
Birleşik Krallık
Fransa
Belçika
İspanya
Meksika
İtalya
Hollanda
Polonya
Rusya Federasyonu
Belarus (Beyaz Rusya Cumhuriyeti)
Ukrayna
Estonya
Türkiye
Yeni Zelanda
İrlanda
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Finlandiya
İsveç
Norveç
Lüksemburg
Yunanistan
Litvanya
Letonya
İzlanda
Portekiz
Brezilya
Venezuela
Arjantin
Macaristan
Slovakya
Romanya
Moldova
Slovenya
Sırbistan
Karadağ
Arnavutluk
Hırvatistan
Bulgaristan
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
İsrail
Mısır
Fas
Hindistan
Endonezya
Güney Kore
Japonya
Tayland
Malezya
Vietnam
Çin, Halk Cumhuriyeti
Tayvan
İran
Bangladeş
Talebiniz gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Telefon & Faks
+36 34 81... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Pürüzlülük ve kontur ölçümü için ölçüm istasyonu HOMMEL-Etamic JENOPTIK Wavesystem T 8000 RC
more images
Almanya Almanya
2.417 km
Pürüzlülük ve kontur ölçümü için ölçüm istasyonu
HOMMEL-EtamicJENOPTIK Wavesystem T 8000 RC
Küçük ilan
CNC torna ve freze merkezi EMCO Hyperturn 665 MC Plus
Avusturya Jakling
1.870 km
CNC torna ve freze merkezi
EMCOHyperturn 665 MC Plus
Onaylı satıcı
Si̇li̇ndi̇ri̇k taşlayicilar TOS Prague BUC63/ 3000 CNC
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
Si̇li̇ndi̇ri̇k taşlayicilar
TOS PragueBUC63/ 3000 CNC
Ekonomik Lazer Kesim Makinesi Bodor A3 1500W
Meksika México
Ekonomik Lazer Kesim Makinesi
BodorA3 1500W