Spinner VC 1150
Üretim yılı
2021
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Düsseldorf Almanya
İşleme merkezi yeni mil Spinner VC 1150
more Images
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Spinner VC 1150
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
İşleme merkezi yeni mil
Üretici:
Spinner
Modeli:
VC 1150
Üretim yılı:
2021
Koşul:
işlem için hazır (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Konum:
Kaiserstr. 5, 40479 Düsseldorf, Deutschland Almanya
Açıklama
Kullanılmış bir Spinner VC 1150, Kasım 2025'ten beri yeni iş mili
Gedsycc Hqopfx Afrebl
X ekseni hareket mesafesi: 1.150 mm
Y ekseni hareket mesafesi: 620 mm
Z ekseni hareket mesafesi: 800 mm