WMW- NILES DKZ4000-3150 B
Üretim yılı
1965
Koşul
Kullanılan
Konum
Almanya Almanya
Karusel torna - çift kolonlu WMW- NILES DKZ4000-3150 B
more Images
YouTube video
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
WMW- NILES DKZ4000-3150 B
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Karusel torna - çift kolonlu
Üretici:
WMW- NILES
Modeli:
DKZ4000-3150 B
Üretim yılı:
1965
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Konum:
Deutschland Almanya
Açıklama
Planya tablası çapı 3500 mm
Çevrim çapı 4000 mm
Gjdpfx Aoyqtbujfrobl
Torna yüksekliği 3150 mm
Taret hareketi 1700 mm
Tabla taşıma kapasitesi 25 ton
Dijital gösterge: Heidenhain
Taret adedi: 2
Toplam güç ihtiyacı 90 kW