HB725x3000
Konvansiyonel torna tezgahı
Cazeneuve
HB725x3000
Koşul
Kullanılan
Konum
Logrezana
Makineye ait bilgiler
Fiyat ve Konum
- Konum:
- Poligono Industrial Tabaza II, parcela 6, 33438 Logrezana, España
Çağrı
Teknik detaylar
- Arabada tur dönme çapı:
- 400 mm
- Toplam uzunluk:
- 4.640 mm
- Toplam genişlik:
- 1.450 mm
- Toplam yükseklik:
- 1.355 mm
- Toplam ağırlık:
- 3.700 kg
Açıklama
TECHNICAL DATA
Brand: Cazeneuve
Model: HB725X3000
DIMENSIONS
Length: 4,640 mm
Width: 1,450 mm
Height: 1,355 mm
Weight: 3,700 kg
SPECIFICATIONS
Swing over bed: 725 mm
Swing over saddle: 670 mm
Swing over cross slide: 400 mm
Spindle bore: 81 mm
Distance between centers: 3,000 mm
Center height: 315 mm
Bed width: 505 mm
Spindle motor power: 16 kW
Spindle speed: 2,000 rpm
Tailstock taper: MT-6
Gsdpfxjxz Dthe Afrsbl
ACCESSORIES
Sony digital readout
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Brand: Cazeneuve
Model: HB725X3000
DIMENSIONS
Length: 4,640 mm
Width: 1,450 mm
Height: 1,355 mm
Weight: 3,700 kg
SPECIFICATIONS
Swing over bed: 725 mm
Swing over saddle: 670 mm
Swing over cross slide: 400 mm
Spindle bore: 81 mm
Center height: 315 mm
Bed width: 505 mm
Spindle motor power: 16 kW
Spindle speed: 2,000 rpm
Tailstock taper: MT-6
Gsdpfxjxz Dthe Afrsbl
ACCESSORIES
Sony digital readout
Belgeler
Tedarikçi
Not: Ücretsiz kaydolun veya giriş yapın, tüm bilgilere erişmek için.
Beri kayıtlı: 2019
6 çevrimiçi ilan
İstek gönder
Telefon & Faks
+34 985 1... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Almanya
2.249 km
Dik delme makinesi
HUVEMAMG40M
HUVEMAMG40M
Küçük ilan
Wiefelstede
2.603 km
Torna 420 x 1340 mm