FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
Üretim yılı
2007
Koşul
Kullanılan
Konum
Malsch Almanya
Broşlama makinesi - Kapalı - Dikey FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
more Images
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Broşlama makinesi - Kapalı - Dikey
Üretici:
FRÖMAG
Modeli:
FSR9-2000-MZ-PPC
Üretim yılı:
2007
Koşul:
mükemmel (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Konum:
Malsch Almanya
Açıklama
Çekiş kuvveti - maks. 9 t
Stössel vuruşu - maks. 2000 mm
İş parçası çapı - maks. 900 mm
Toplam güç ihtiyacı 25 kW