GEMINIS SCNC-870-DC
Üretim yılı
1990
Koşul
Kullanılan
Konum
Dorsten Almanya
Cnc torna tezgahı GEMINIS SCNC-870-DC
more Images
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Cnc torna tezgahı
Üretici:
GEMINIS
Modeli:
SCNC-870-DC
Üretim yılı:
1990
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Konum:
Dorsten Almanya
Açıklama
Torna çapı 870 mm
Torna uzunluğu 3000 mm
Kontrol Siemens
Giedpeyutwdjfx Afret
Tip 810 mm
Yatak genişliği 620 mm
Destek üzerinde torna çapı 560 mm
Üç ayaklı mengene Forckrath 630 mm