HIS16V32010 - Aktion
Kaynak masası
HISWeld
HIS16V32010 - Aktion
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Yeni
Konum
Avusturya
Makineye ait bilgiler
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
- Konum:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427662
- Referans No.:
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Condition: New
Delivery time: approx. 2 - 4 weeks from order
Working area: 2000 x 1000 mm
Load capacity: 3,000 kg
Weight: 348 kg
Gbjdpjyq Srrofx Afrol
Height of side panels: 100 mm
Worktop thickness: 12 mm
Hole diameter: 16 mm
OUR PREMIUM TABLE SYSTEMS WITH 16MM HOLE GRID SET THE STANDARD FOR COMMERCIAL AND INDUSTRIAL APPLICATIONS. THE 3D MODELS FORM THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM, WHICH CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS NEEDED.
Our tables impress with their high level of hardness thanks to the NEW CR75M+ SURFACE, their very high precision of +/- 0.05 mm across the entire table surface, and the tolerance of the hole diameters throughout the grid.
3D Standard Welding and Clamping Table,
2000 x 1000 x 200 mm with Cr75M+ hardened coating
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
Special anti-stick effect against welding spatter thanks to surface coating
Including table substructure and standard table legs
* S355J2+N with Cr75M+ hardening process
* Holes: 16 mm, Material thickness: 12 mm
* Including coated table substructure
* 100 mm side panel with 2-row hole pattern and 25 mm hole spacing
* Tabletop with 2-sided fine scaling and 50 x 50 mm grid lines
* Edges and holes rounded
* Sturdy standard table feet with load capacity 1 t per foot; with castor version 500 kg per foot
NOW AVAILABLE AS AN ATTRACTIVE PROMOTIONAL PACKAGE:
INCLUDING 32-PIECE STARTER SET
INCLUDING 12-PIECE HISWELD PACK-1
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Working area: 2000 x 1000 mm
Load capacity: 3,000 kg
Weight: 348 kg
Gbjdpjyq Srrofx Afrol
Height of side panels: 100 mm
Worktop thickness: 12 mm
Hole diameter: 16 mm
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
* Edges and holes rounded
INCLUDING 32-PIECE STARTER SET
İstek gönder
Telefon & Faks
+43 2236 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Mindelheim
2.225 km
Kademesiz sütun delme makinesi
MAXIONUnimax 3 AV mit Gewindeschneideinr.
Küçük ilan
Coevorden
2.659 km
Lazer kesme makinesi
BAISON LaserV52U Heavy-duty Tube laser cutting
Ennepetal
Kaynak masası
GERD WOLFF2400 x 1200 x 200
GERD WOLFF2400 x 1200 x 200
Hergensweiler
ProtecKT 600 mit Schnellspannfutter
Erwitte
Tüp lazer kesim makinesi
Tube laser cutting machineGS-13056FG 12kw
Külsheim
Panel testere
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/HolzmaStandard ll plus 5220
Egenhofen
Panel testere
StriebigStandard II 6220A TRK
StriebigStandard II 6220A TRK