SIGMET-2000V
Kaplama için yüksek vakumlu kaplama sistemi
PVD - Anlage - Onlink Technologies GmbH
SIGMET-2000V
EXW Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2016
Koşul
Kullanılan
(tamamen fonksiyonel)
Konum
Montabaur
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- Modeli:
- SIGMET-2000V
- Seri numarası:
- Üretim yılı:
- 2016
- Koşul:
- mükemmel (kullanılmış)
- Işlevsellik:
- tamamen fonksiyonel
- Çalışma saati:
- 700 h
Fiyat ve Konum
- Konum:
- Am Alten Galgen 4-6, 56410 Montabaur, Deutschland
- A17494098
- Referans No.:
- PVD-Anlage
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Sigmet 2000V yüksek vakumlu kaplama makinesi
Makinenin toplam çalışma süresi: 700 saat
Özellikler:
-Yüksek verimlilik için çift kapı
-Hassas tahrik sistemi
-Eşit kaplama için planet tahrik
-Substrat tutucuların dikey düzenlenmesi
-Modüler ve esnek tasarım
-AC veya DC ile parıltı ön işlemi
-MF (40kHz) ile parıltı ön işlemi
Tipik uygulamalar
-otomotiv endüstrisi iç/dış mekan
-Kozmetik
-Ev ve mobilya
Gedpfx Adeuz Rcwelsit
-Cam ve şişeler
-Genel dekorasyon
-Aydınlatma
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Özellikler:
-Hassas tahrik sistemi
-Modüler ve esnek tasarım
Tipik uygulamalar
-Kozmetik
-Ev ve mobilya
Gedpfx Adeuz Rcwelsit
-Cam ve şişeler
-Genel dekorasyon
-Aydınlatma
Tedarikçi
Not: Ücretsiz kaydolun veya giriş yapın, tüm bilgilere erişmek için.
Beri kayıtlı: 2024
1 Çevrimiçi ilan
İstek gönder
Telefon & Faks
+49 2602 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Ponitz
2.218 km
Endüstriyel robotlar
Universal RobotsUR10e Series Cobot
Küçük ilan
Fliessem
2.569 km
Ön yükleyici forklift
LINDEH 80-900 EVO
LINDEH 80-900 EVO
Budel
Pfeiffer C590 PVD Evap.Püskürtme Sistemi
PfeifferC590
PfeifferC590
Tata
Gazlı ısı pompası Klima VRF
Panasonic ECO G VRF"Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW