Sanwa TRP-820-SE SOPHIA
Üretim yılı
2026
Koşul
Yeni
Konum
Schwalmtal Almanya
Otomatik delme makinesi Sanwa TRP-820-SE SOPHIA
more Images
Sanwa TRP-820-SE SOPHIA
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Otomatik delme makinesi
Üretici:
Sanwa
Modeli:
TRP-820-SE SOPHIA
Üretim yılı:
2026
Koşul:
yeni
Fiyat ve Konum
Konum:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Almanya
Referans No.:
Sanwa TRP-820-SE SOPHIA
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Özellikler:
Sac boyutu maks. 570 x 820 mm
Sac boyutu min. 230 x 280 mm
Maksimum delme kuvveti 1,8 MN
Hız 8.000 Bg/saat
İşlenebilir malzemeler:
Kağıt min. 80 g/m²
2.000 g/m²'ye kadar karton
Oluklu mukavva 3 mm'ye kadar