R3000 lastik rafı, 2,5 metre uzunluğunda, ikinci elSSI Schäfer
R 3000
R3000 lastik rafı, 2,5 metre uzunluğunda, ikinci el
SSI Schäfer
R 3000
Pazarlık Fiyatı KDV hariç
€150
Durum
İkinci el
Konum
Aumühle 

Temel veriler
Fiyat ve Konum
Pazarlık Fiyatı KDV hariç
€150
- Konum:
- Aumühle 16, 4075 Aumühle, Österreich

Ara
Teklif detayları
- İlan Kimliği:
- A23102336
- Son güncelleme tarihi:
- 21.10.2026
Açıklama
SSI Schäfer R3000 Lastik Depolama Rafı, 2,5 m uzunluk. İkinci el
🧰 Ürün Özellikleri
• Üretici: SSI Schäfer
• Renk: Galvanizli
• Durum: İkinci el
• Çerçeve: 3 adet, önceden monte edilmiş, 160 x 50 cm
• Taşıyıcı: 12 adet, 120 cm uzunluğunda
• Taşıma kapasitesi: Katman başına 100 kg
• Alan yükü: 3.500 kg
💰 Fiyat: 150 € (KDV hariç)
• Miktar indirimi: Talep üzerine
• Bireysel satış: Minimum sipariş miktarı yok
• Nakliye ücreti: Avrupa genelinde talep üzerine
• Teslimat süresi: Hemen teslim
Ksdpfxo Aba Rae Anpedu
• İnceleme ve teslim alma: Önceden randevu almak şartıyla her zaman mümkündür
• Ürün numarası: P10460
Çeşitli üreticilerden 5000 metreden fazla palet rafı sürekli olarak stokta
(Teknik veriler, bilgiler ve fiyatlar ile ara satışta değişiklikler ve hatalar saklıdır! Lütfen genel şartlarımızı inceleyin, tüm fiyatlar KDV hariç, depodan teslimdir.)
Lenox Trading – En iyi depolama teknolojisi ve ağır yük rafı, ikinci el ve yeni
Açıklama metni:
Yüksek kaliteli depolama rafları satın almak mı istiyorsunuz? Yaklaşık 100 çalışanıyla Lenox Trading, tüm DACH bölgesinde (Avusturya, Almanya, İsviçre) yeni ve ikinci el depolama teknolojisi için en büyük satıcılardan biridir.
⚡ HEMEN TESLİM:
• 10.000 metreden fazla raf, hemen teslim
• 20.000 m² depolama platformu ve çelik yapı platformu, hemen kullanılabilir
• Haftada 30–50 adet frigorifik kamyon ile malzeme sevkiyatı, maksimum çeşitlilik için
📦 ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZ (UYGUN FİYATLA ÇEVRİM İÇİNDE SATIN ALIN):
Palet rafı, ağır yük rafı, yüksek raf, bölmeli raf veya IBC konteynerler için raf satın alın, biz de kendi EKİBİMİZLE tüm Avrupa'ya teslim ve montaj yapıyoruz! CAD planlaması, nakliye, sökme ve montaj dahil.
🏭 EN İYİ MARKALAR, İKİNCİ EL VE İFLAS/TASFİYE ÜRÜNLERİ:
• SSI Schäfer (Schäfer depolama teknolojisi, R 3000, PR 600, PR 300)
• Jungheinrich (MPB tipi, E tipi, Jungheinrich ağır yük rafı)
• Wezsuisse Euronorm, Bito RK 4209, Schäfer EK 113, Schäfer RK 521, Schäfer LF 533, Familog SP 6428, R-KLT 4315, RL-KLT 6147, Schäfer KLT 3214, UTZ SILAFIX 3Z, EF 3120, EF 6420
• Konsol rafı (Elvedi konsol rafı, Schäfer, Ohra)
• Stow, Meta, Bito, Galler, Nedcon, Voest (Vöst), SLP, Palflex, Ramada, Bauer, Ohrner
🔨 İKİNCİ İŞİMİZ: ÇEVRİM İÇİ AÇIK ARTIŞLAR VE TASFİYE
Sökme ve temizleme işlerinde, gerçek bir kapsamlı hizmet paketi sunuyoruz:
1. Sabit fiyatlı satın alma: Ticari mallar, ekipman ve eksiksiz depo stoklarının satın alınması ve temizlenmesi.
2. Komisyon karşılığı açık artırma: Talep üzerine açık artırmaların yürütülmesi.
Kendi çalışanlarımız aracılığıyla kapsamlı hizmetimiz: Kataloglama, ofis hazırlığı, inceleme, malzeme teslimi, lojistik, sökme ve temizlenmiş olarak teslim.
İster ağır yük rafları aracılığıyla bize ulaştınız, ister galvanizli ağır yük rafı / ağır yük raf sistemi arayın, en iyi koşulları garanti ediyoruz. Bağlayıcı olmayan bir teklif için bizimle iletişime geçin!
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
🧰 Ürün Özellikleri
• Üretici: SSI Schäfer
• Renk: Galvanizli
• Durum: İkinci el
• Çerçeve: 3 adet, önceden monte edilmiş, 160 x 50 cm
• Taşıyıcı: 12 adet, 120 cm uzunluğunda
• Taşıma kapasitesi: Katman başına 100 kg
• Alan yükü: 3.500 kg
💰 Fiyat: 150 € (KDV hariç)
• Miktar indirimi: Talep üzerine
• Bireysel satış: Minimum sipariş miktarı yok
• Nakliye ücreti: Avrupa genelinde talep üzerine
• Teslimat süresi: Hemen teslim
Ksdpfxo Aba Rae Anpedu
• İnceleme ve teslim alma: Önceden randevu almak şartıyla her zaman mümkündür
• Ürün numarası: P10460
Çeşitli üreticilerden 5000 metreden fazla palet rafı sürekli olarak stokta
(Teknik veriler, bilgiler ve fiyatlar ile ara satışta değişiklikler ve hatalar saklıdır! Lütfen genel şartlarımızı inceleyin, tüm fiyatlar KDV hariç, depodan teslimdir.)
Lenox Trading – En iyi depolama teknolojisi ve ağır yük rafı, ikinci el ve yeni
Açıklama metni:
Yüksek kaliteli depolama rafları satın almak mı istiyorsunuz? Yaklaşık 100 çalışanıyla Lenox Trading, tüm DACH bölgesinde (Avusturya, Almanya, İsviçre) yeni ve ikinci el depolama teknolojisi için en büyük satıcılardan biridir.
⚡ HEMEN TESLİM:
• 10.000 metreden fazla raf, hemen teslim
• 20.000 m² depolama platformu ve çelik yapı platformu, hemen kullanılabilir
• Haftada 30–50 adet frigorifik kamyon ile malzeme sevkiyatı, maksimum çeşitlilik için
📦 ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZ (UYGUN FİYATLA ÇEVRİM İÇİNDE SATIN ALIN):
Palet rafı, ağır yük rafı, yüksek raf, bölmeli raf veya IBC konteynerler için raf satın alın, biz de kendi EKİBİMİZLE tüm Avrupa'ya teslim ve montaj yapıyoruz! CAD planlaması, nakliye, sökme ve montaj dahil.
🏭 EN İYİ MARKALAR, İKİNCİ EL VE İFLAS/TASFİYE ÜRÜNLERİ:
• SSI Schäfer (Schäfer depolama teknolojisi, R 3000, PR 600, PR 300)
• Jungheinrich (MPB tipi, E tipi, Jungheinrich ağır yük rafı)
• Wezsuisse Euronorm, Bito RK 4209, Schäfer EK 113, Schäfer RK 521, Schäfer LF 533, Familog SP 6428, R-KLT 4315, RL-KLT 6147, Schäfer KLT 3214, UTZ SILAFIX 3Z, EF 3120, EF 6420
• Konsol rafı (Elvedi konsol rafı, Schäfer, Ohra)
• Stow, Meta, Bito, Galler, Nedcon, Voest (Vöst), SLP, Palflex, Ramada, Bauer, Ohrner
🔨 İKİNCİ İŞİMİZ: ÇEVRİM İÇİ AÇIK ARTIŞLAR VE TASFİYE
Sökme ve temizleme işlerinde, gerçek bir kapsamlı hizmet paketi sunuyoruz:
1. Sabit fiyatlı satın alma: Ticari mallar, ekipman ve eksiksiz depo stoklarının satın alınması ve temizlenmesi.
2. Komisyon karşılığı açık artırma: Talep üzerine açık artırmaların yürütülmesi.
Kendi çalışanlarımız aracılığıyla kapsamlı hizmetimiz: Kataloglama, ofis hazırlığı, inceleme, malzeme teslimi, lojistik, sökme ve temizlenmiş olarak teslim.
İster ağır yük rafları aracılığıyla bize ulaştınız, ister galvanizli ağır yük rafı / ağır yük raf sistemi arayın, en iyi koşulları garanti ediyoruz. Bağlayıcı olmayan bir teklif için bizimle iletişime geçin!
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Tedarikçi
Not: Ücretsiz kaydolun veya giriş yapın, tüm bilgilere erişmek için.
Kayıtlı seit: 2010
193 çevrimiçi ilan
İstek gönder
Telefon & Faks
+43 7272 ... ilanlar
Bu ilanlar da ilginizi çekebilir.
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Wietmarschen
2.621 km
Modüler raf
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Wietmarschen
2.621 km
Modüler raf
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Kaarst
2.607 km
Modüler raf
SSI SchäferR3000
SSI SchäferR3000
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Neukamperfehn
2.641 km
Çalışma tezgahı Çalışma tezgahı masası Raf rafı
SSI Schäfer PR600 /2.900 x 800 x 940 mm/inkl. Fachbodenregal SSI Schäfer R 3000
SSI Schäfer PR600 /2.900 x 800 x 940 mm/inkl. Fachbodenregal SSI Schäfer R 3000
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Aumühle
1.992 km
60 metre raflı raf sistemi Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Aumühle
1.992 km
13 m raflı raf sistemi Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Aumühle
1.992 km
300 metre raflı raf sistemi Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Aumühle
1.992 km
40 metre raflı Schäfer R3000 raf sistemi ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Aumühle
1.992 km
10 metre raflı Schäfer R3000 raf sistemi ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
Başarılı
Mesajınız gönderildi.
Küçük ilan
Aumühle
1.992 km
30 metre raflı raf sistemi Schäfer R3000 ✓✓
SSI SchäferR 3000
SSI SchäferR 3000
İlanınız başarıyla silindi
Bir hata oluştu




























































































