Kalmar ECG160-12
Üretim yılı
2024
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Hamburg Almanya
4 tekerlekli forklift Kalmar ECG160-12
more Images
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Kalmar ECG160-12
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
4 tekerlekli forklift
Üretici:
Kalmar
Modeli:
ECG160-12
Üretim yılı:
2024
Koşul:
yeni gibi (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Çalışma saati:
263 h
Fiyat ve Konum
Konum:
Max-Born-Straße 2, 22761 Hamburg, Deutschland Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Yük kapasitesi:
16.000 kg
Kaldırma yüksekliği:
550 mm
Yük merkezi:
1.200 mm
Yakıt türü:
elektrikli
Direk tipi:
simpleks
Inşaat yüksekliği:
4.445 mm
Fork taşıyıcı genişliği:
2.500 mm
Çatalların uzunluğu:
2.400 mm
Fork genişliği:
250 mm
Çatalların kalınlığı:
100 mm
Ön lastik ölçüsü:
Arka lastik boyutu:
Donanım:
aydınlatma, kabin, merkezi yağlama sistemi, yan kaydırma
Açıklama
Kalmar ECG160-12 Li-İyon
Yapım yılı: 2024
Sütyen: 263
Direk: Dubleks Standart
Gbjdpfxewa Syis Afrsl
Kaldırma yüksekliği: 5.500 mm
Lastikler: 12.00*20
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Tedarikçi
Beri kayıtlı: 2025
6 çevrimiçi ilan
Trustseal icon
Çağrı
İstek gönder
Ülkeus
Almanya
Avusturya
İsviçre
Amerika Birleşik Devletleri
Birleşik Krallık
Fransa
Belçika
İspanya
Meksika
İtalya
Hollanda
Polonya
Rusya Federasyonu
Belarus (Beyaz Rusya Cumhuriyeti)
Ukrayna
Estonya
Türkiye
Yeni Zelanda
İrlanda
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Finlandiya
İsveç
Norveç
Lüksemburg
Yunanistan
Litvanya
Letonya
İzlanda
Portekiz
Brezilya
Venezuela
Arjantin
Macaristan
Slovakya
Romanya
Moldova
Slovenya
Sırbistan
Karadağ
Arnavutluk
Hırvatistan
Bulgaristan
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
İsrail
Mısır
Fas
Hindistan
Endonezya
Güney Kore
Japonya
Tayland
Malezya
Vietnam
Çin, Halk Cumhuriyeti
Tayvan
İran
Bangladeş
Talebiniz gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Telefon & Faks
+49 40 33... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Elektrikli forklift Kalmar ECG 160-12
more images
Almanya Crailsheim
2.295 km
Elektrikli forklift
KalmarECG 160-12
Onaylı satıcı
Küçük ilan
THIBAUT TC 625 – 5 eksenli CNC köprü testere THIBAUT TC 625 –
Almanya Drensteinfurt
2.558 km
THIBAUT TC 625 – 5 eksenli CNC köprü testere
THIBAUTTC 625 –
Almanya Crailsheim
Elektrikli forklift
KalmarECG 160-12
Onaylı satıcı
Elektrikli 4 tekerlekli Kalmar ECG160-12
Danimarka Odder
Elektrikli 4 tekerlekli
KalmarECG160-12
İtalya Rimini
Çevrim köpük makinesi: ERLENBACH EVD-2500
ERLENBACHEVD-2500
Danimarka Odder
Elektrikli 4 tekerlekli
KalmarECG160-12
KalmarECG160-12
Çimento torbası dolum sistemi Rotopacker Zipper 50/400
Almanya Almanya
Çimento torbası dolum sistemi
RotopackerZipper 50/400
Değiştirilebilir dilme sehpaları (2 adet) COMEC 1.650 x Ø 165 mm
Almanya Almanya
Değiştirilebilir dilme sehpaları (2 adet)
COMEC1.650 x Ø 165 mm